Deze zomer staan er weer heel wat tuinpoorten open voor het publiek. Meer dan 160 enthousiaste tuineigenaars nemen je graag mee in het verhaal van hun tuin. Bezoek de mooiste tuinen van Vlaanderen en omstreken tijdens de focusdagen op 31 mei, 27 en 28 juni en 6 september.
Ook in onze gemeente kan je opnieuw twee prachtige tuinen bewonderen. Beide tuinen zijn vrij te bezoeken op 27 en 28 juni.
Mispelhof
Antoine Van Vossel en Jo Daeninck
Kerkstraat 107, Laarne
De Bremders
Paul Van Damme en Erna De Rycke
Mellestraat 25A, Laarne
Wil je ook buiten onze gemeente genieten van de tuinenpracht? Ontdek meer deelnemende tuinen en de openingstijden op www.landelijkegilden.be/tuinen
Wil je jezelf kandidaat stellen voor een deelname aan Open tuinen in 2027? Schrijf je dan nu in! Een lid van de stuurgroep Open tuinen bezoekt je tuin in de zomer 2026 voor een evaluatie.
Gepubliceerd opmaandag 18 mei 2026 om 08:54




